Súkromie

Ochrana osobných údajov

​Ďakujem za Tvoju návštevu na mojej stránke, teší ma Tvoj záujem. Beriem ochranu Tvojich súkromných údajov vážne a chcem, aby si sa pri návšteve mojej internetovej stránky cítil dobre. Ochrana Tvojho súkromia pri spracovaní osobných údajov je pre mňa dôležitou záležitosťou, ktorú beriem na vedomie.

Súhlas registrujúceho sa návštevníka webu:

Vyplnením kontaktného formulára súhlasí osoba/klient/kupujúci so zaradením všetkých ním vyplnených osobných údajov do mojej databázy, ako správcu, a s ich následným spracovaním prostredníctvom spracovateľa (mňa) pre marketingové účely a obchodné oznámenia prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona  č. 122/2013 Z.z., a to na dobu do odvolania súhlasu. Odvolať svoj súhlas môžete kedykoľvek pomocou kontaktného formulára na web stránke, priamo emailom, smskou, správou cez akýkoľvek komunikačný systém.

Zároveň registrovaný dáva súhlas s tým, aby mu predávajúci (ja) zasielal informácie o pripravovaných akciách a ponuke svojich obchodných partnerov.

Osobné údaje, ktoré sú získavané počas návštevy týchto webových stránok, spracovávam v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. 

Kto je správca vašich osobných údajov

Správca osobných údajov je Dana Arvay. Vaše údaje – email, meno, prípadne telefónne číslo, ktoré mi píšete v rámci komentárov, odkazov a správ na sociálnych sieťach alebo na mojej webovej stránke, alebo v akejkoľvek našej ďalšej komunikácii, ďalej uchovávam iba ja a výlučne pre moje účely.

Právo na informácie

Na požiadanie vám podľa možnosti obratom a písomne oznámim, či a aké osobné údaje mám o vás zaznamenané. Pokiaľ by napriek mojej snahe o správnosť a aktuálnosť údajov boli zaznamenané nesprávne informácie, na požiadanie ich opravím.

Pokiaľ máte otázky týkajúce sa spracovania vašich osobných údajov, môžete ich smerovať na outdoormamas.sk(zavináč)gmail.com, kde sme vám k dispozícii nie len v prípade žiadosti o informácie, ale i v prípade podnetov alebo sťažností.

Kódex ochrany údajov

Získavanie a spracovávanie osobných údajov

Keď navštívite moju webovú stránku, zaznamenáva môj webový server štandardným spôsobom IP adresu, ktorá vám bola pridelená poskytovateľom internetových služieb, webovú stránku, z ktorej nás navštívite, webové stránky, ktoré u mňa navštívite, a tak isto dátum a dĺžku návštevy. Osobné údaje sa zaznamenajú len vtedy, keď mi ich poskytnete z vlastnej vôle, napríklad v rámci odkazu, zo sociálnych sietí, našej Facebookovej stránky a skupiny Dana Arvay, Dana Arvay – Magické, Jabĺčka a iné, Instagramovej stránky Dana Arvay, priamo emailom, alebo osobného stretnutia.

Bezpečnosť

Osobne prijímam všetky technické, organizačné a bezpečnostné opatrenia, aby som chránila vaše údaje proti manipulácii, strate, zničeniu a zásahu nepovolaných osôb. Bezpečnostné opatrenia sa s vývojom technológií neustále zlepšujú.

Použitie a postúpenie osobných údajov

Používam vaše osobné údaje na informačné účely, zákaznícku administratívu, na ankety a akcie týkajúce sa produktov a na marketingové účely vždy len v takom rozsahu, aký je k tomu potrebný.

Postúpenie osobných údajov štátnym zariadeniam a úradom nasleduje len v rámci záväzných právnych predpisov. 

Aké osobné údaje spracovávam:

Na marketingové účely spracovávam nasledujúce kategórie osobných údajov:

  • Základné identifikačne údaje – meno, prípadne fakturačné údaje (adresa, názov firmy, IČO).
  • Kontaktné údaje – emailová adresa, telefónne číslo.
  • Súbory Cookies – malé súbory umiestnené na pevnom disku vášho počítača, vďaka ktorým je možné vás identifikovať ako jednotlivca v rámci prehliadaných webstránok, aby sa webstránky mohli prispôsobiť na mieru a zapamätať si vaše preferencie. Používanie cookies môžete deaktivovať vo vašom internetovom prehliadači.
  • Informácie o čítaní článkov, – aké články na našom blogu vás najviac zaujímajú. Ako dlho sa budú vaše údaje uchovávať

Súhlas udeľujete na obdobie trvania zmluvného vzťahu a na nasledujúcich 10 rokov od ukončenia takéhoto zmluvného vzťahu alebo do momentu, keď váš súhlas odvoláte. Po uplynutí príslušného času budú vaše osobné údaje vymazané.

Možnosť odhlásenia

Chcem vaše údaje používať k tomu, aby som vás mohla informovať o mojej činnosti, aktivitách, stretnutiach či mojich produktoch a službách, prípadne zistiť váš názor na ne. Účasť na všetkých našich akciách je samozrejme dobrovoľná. Pokiaľ by ste s nimi nesúhlasili, môžete mi to kedykoľvek oznámiť, aby som mohla údaje podľa toho zablokovať. V prípade e-mailovej komunikácie sa z odberu môžete kedykoľvek odhlásiť s pomocou odhlasovacieho odkazu uvedeného v päte každého emailu.

Súhlas registrujúceho sa/ nakupujúceho návštevníka webu:

Vyplnením kontaktného/objednávkového formulára súhlasí osoba/člen/kupujúci so zaradením všetkých ním vyplnených osobných údajov do našejdatabázy, ako správcu, a s ich následným spracovaním prostredníctvom spracovateľa (Dana Arvay) pre marketingové účely a obchodné oznámenia prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona  č. 122/2013 Z.z., a to na dobu do odvolania súhlasu. Odvolať svoj súhlas môžete kedykoľvek pomocou kontaktného formulára na web stránke, priamo emailom, smskou, správou cez akýkoľvek komunikačný systém.

Zároveň registrovaný dáva samostatný súhlas s tým, aby mu predávajúci (Dana Arvay) zasielal informácie o pripravovaných akciách a ponuke našich obchodných partnerov.

%d blogerom sa páči toto: