Design a site like this with WordPress.com
Začíname

Prvý týždeň po menštruácii – fáza Panny

go girl zmesi magicke dana arvay esencialne oleje doterra pms predmenstruacna dynamicka faza cyklicka zena mesacny cyklus plodnost outdoormamas valkyra

Prvý týždeň po menštruácii voláme dynamická fáza alebo fáza Panny. Toto pomenovanie plne vystihuje tvoje pocity, nálady a schopnosti, ktoré v tomto týždni mesačného cyklu máš.

Každý menštruačný mesiac, čiže obdobie od jednej menštruácie do druhej, môžeš rozdeliť na 4 týždne – 4 fázy, ktorá sa každá od seba líši a prináša rôzne psychické, emocionálne a fyzické plusy a “mínusy”, ktoré vôbec nie sú mínusmi, keď ich pochopíme, otvoríme sa im a naladíme sa na ne. Tým, že sa dokážeme naladiť na každú jednu fázu, na každý týždeň pred- a po- menštruácii, dokážeme využiť svoj jedinečný potenciál, možnosti a príležitosti, ktoré každá fáza v nás má. O aký potenciál ide, čo prinášajú jednotlivé fázy a ako sa na ne naladiť, čítaj ďalej stručný a praktický popis jednotlivých fází a ako sa so svojimi dostať do harmónie, pochopiť ich, a využiť svoj nádherný potenciál.

🧚‍♀️ SI AKO HURIKÁN: FÁZA PANNY

týždeň po menštruácii: 8. až 15. deň

Čo sa deje v tele?

Pripravuje sa na ovuláciu, v maternici rastie nová výstelka, v jednom z vaječníkov dozrieva vajíčko. Hladina estrogénu sa zvyšuje, upokojujúci hormón progesterón je na ústupe.

Ako sa cítiš?

Si pripravená – na všetko! Správaj sa ako vojnový stratég, dokážeš si vytýčiť nové ciele a tvrdohlavo sa na ne zamerať. Máš chuť, nápad, ty máš plán! A teraz je čas ho celý zrealizovať.

Využi to v práci:

Máš neuveriteľné množstvo energie. Vyhľadaj príležitosť, naštartuj nové projekty. Máš nápady, máš drive, máš odvahu a silu. Je veľmi pravdepodobné, že nadchneš nielen šéfa, ale „zapáliš“ aj kolegov. Tvoje telo ťa podrží! Teraz máš odvahu konečne riskovať. Si efektívna, pracovitá, silná, rýchla, rozumná, logická, perfektná, spontánna, kreatívna. Sršíš nadšením, odhodlaním, strhávaš masy.

Sex a vzťahy:

Si otvorená, komunikatívna, vraví sa „prsavá“, rada si dopraješ mužskú spoločnosť. Ľahšie sa necháš presvedčiť na jednorazové dobrodružstvo s neznámym mužom alebo experimenty vo vlastnej spálni. Nie je to len tak. Za zvýšenou chuťou na sex je nižšie riziko, že hneď po menštruácii otehotnieš.

Cvičiť alebo chudnúť?

Stratila si zadržiavanú vodu, teraz pôjdu kilá dole samy. Nakopne sa metabolizmus, nemusíš sa báť, že priberieš, aj keď vám chutí. Ľahko sa budujú aj svaly, dokonca sa lepšie vyspíš, pretože v prvej fáze cyklu sa spánkový hormón melatonín vyplavuje vo väčších dávkach.

Zmesi Magické, ktoré ti pomôžu byť na vlne tejto tvojej fázy, byť s ňou v naprostej harmónii a dostať z nej celý krásny potenciál:

Go Girl! a Valkýra

LIVE video o dynamickej fáze

Video o radostiach a daroch dynamickej fáze ale aj starostiach – čo vtedy nejde, prečo a ako to zmeniť. Negatíva po-menštruačného týždňa. Ako ich zvládať – netolerancia, netrpezlivosť, znížená empatia a nízke porozumenie pre ostatných ale aj vlastné slabosti, sklamanie, rozčarovanie, nenaplnené očakávania a ďalšie.

Cyklická štvorka

Sada na podporu všetkých 4 týždňov v mesačnom cykle

Ako sa ešte môžeš podporiť? Používaj harmonizačné a terapeutické zmesi Magické pre každú fázu v mesačnom cykle.

Sada štyroch zmesí Magické pre každý týždeň mesačného cyklu.

Na po-menštruačný týždeň – fáza Panny – Go Girl!

Na ovulačný týždeň – fáza Matky – Freya

Na pred-menštruačný týždeň – fázu Čarodejky – Čarodejka

Na menštruačný týždeň – fáza Baby – B2

Vďaka týmto štyrom zmesiam Magické sa dostaneš do úžasnej harmónie a dokonalého flow so svojim cyklom, a to s každým týždňom počas Tvojho mesačného cyklu. Získaš úžasný vnútorný pokoj, harmóniu, naladenie sa na seba, na svoje dary, na svoje schopnosti. Získaš tým nové možnosti, príležitosti, vzťahy. Objav seba. A daj sebe to, čo potrebuješ. Lásku, prijatie a otvorenie sa svojim nesmiernym darom. Objav čo všetko ti vedia priniesť Tvoje cykly. 

esenciálne oleje: Lime, Ginger, Rosemary, Spearmint, Eucalyptus, Helichrysum, Blue tansy, Melissa, Clove, Cinnamon, Cassia, Peppermint a iné

Cyklická žena

Viac o cykloch nájdeš v knihách od autorky Miranda Grey Cyklická žena a Rudý měsíc (Červený mesiac) z vydavateľstva Osule, alebo na stránke www.cyklickazena.cz

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: